fbpx
Akcesoria dla belfrów z klasą

Regulamin sklepu internetowego WildTecher.pl

 1. Właścicielem sklepu internetowego Wild Teacher dostępnego na stronie www.wildteacher.pl (zwanego dalej Sklepem) jest firma Rewers sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Szafarnia 11/f8, 80-755 Gdańsk, NIP: 5833217447
 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.wildteacher.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.).
 3. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z późn.zm.) informujemy, że aby móc bez problemów korzystać z zakupów w naszym sklepie urządzenie Klienta, oprogramowanie tego urządzenia (system operacyjny) i peryferia podłączone do tego urządzenia powinny umożliwiać uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej oraz umożliwiać wprowadzanie danych alfanumerycznych jak i poruszanie się za pomocą wskaźnika lub urządzeń o podobnym działaniu (np. ekran dotykowy z możliwością wyświetlania klawiatury systemowej). Ponadto, zgodnie z owymi przepisami informujemy, że umieszczanie przez Klienta na stronach internetowych naszego sklepu jakichkolwiek informacji o charakterze bezprawnym lub informacji naruszających dobre obyczaje, jest zakazane.
 4. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte 24 miesięczną gwarancją (o ile indywidualny opis przedmiotu nie stanowi inaczej) oraz zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. Niezależnie od gwarancji Kupującemu przysługują wszystkie prawa z tytułu rękojmi.
 5. Wszystkie ceny podane na stronie www.wildteacher.pl są wyrażone w polskich złotych i są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia.
 6. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów na terenie Polski za pośrednictwem strony internetowej www.wildteacher.pl. Zamówienia przyjmowane są również mailowo (24h na dobę) lub telefonicznie pod numerem telefonu: 533 375 908 (pn.-pt., w godzinach od 09:00 do 15:00).
 7. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).
 8. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja Kupującego. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, automatycznie generowany przez sklep list ze szczegółami zamówienia.
 9. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili wpływu należności na konto firmy lub w chwili otrzymania potwierdzenia o pozytywnej autoryzacji płatności przez serwis Paynow.
 10. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub faktura VAT.
 11. Klient ma prawo zmiany lub anulowania zamówienia do momentu jego wysyłki. Anulowanie lub zmianę zamówienia należy zgłosić mailowo telefonicznie (tel. 533 375 908).
 12. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie potwierdzenia zamówienia przez Kupującego. Umowa zawierana jest w języku polskim.
 13. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.
 14. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej – wg dyspozycji klienta.
 15. Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku z reguły w ciągu 48 godzin. Czas dostawy uzależniony jest od wyboru pośrednika.
 16. Na wpłatę lub potwierdzenie zamówienia czekamy 7 dni, jeśli potrzebujesz więcej czasu – poinformuj nas o tym. Po 7 dniach i 3 nieudanych próbach kontaktu z Klientem towar cofany jest do magazynu, a zamówienie anulowane.
 17. Stawki opłaty za dostawę produktów są określone w zakładce „Wysyłka”.
 18. W przypadku skorzystania przez Klienta z prawa do odstąpienia od umowy towar zakupiony w naszym sklepie należy zwrócić niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty przesłania oświadczenia (mailowo na adres: biuro@rewers.edu.pl) lub pisemnie na adres korespondencyjny sklepu (Rewers sp. z o.o., ul. Szafarnia 11/f8, 80-755 Gdańsk). Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zwrotom nie podlegają również produkty, które zostały otwarte po dostarczeniu, a ze względów higienicznych i ze względu na ochronę zdrowia, dostarczane są w zapieczętowanym opakowaniu
 19. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć pod odpowiedni, podany w punkcie 18, adres..
 20. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem: dodatkowych koszów poniesionych przez konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep Wild Teacher oraz bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru). Sklep gwarantuje zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony z Kupującym sposób, jeśli płatność została wykonana kartą zwrot zostanie wykonany na kartę.
 21. Aby reklamować zakupiony produkt należy go odesłać pod adres korespondencyjny sklepu lub skontaktować się ze Sklepem celem ustalenia warunków zamówienia kuriera przez Sklep po odbiór od konsumenta uszkodzonego towaru.
 22. Ewentualne koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (sklep zwraca kwotę w wysokości kosztu paczki pocztowej ekonomicznej wg cennika Poczty Polskiej) Sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, nie później niż w ciągu 7 dni od odbioru odesłanego towaru.
 23. Wcześniejszy kontakt ze Sklepem, dołączenie opisu niezgodności pozwoli na sprawniejsze załatwienie reklamacji.
 24. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, chyba że zostało to wcześniej ustalone z Kupującym.
 25. Sprzedający ma możliwość wprowadzenia promocji lub wprowadzać zmiany cen oferowanych towarów. 
 26. Wszystkie dane klientów podawane podczas dokonywania zakupów lub/i rejestracji są przechowywane w chronionej bazie.
 27. Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.
 28. Administratorem danych jest firma Rewers sp. z o.o., ul. Szafarnia 11/f8, 80-755 Gdańsk. Dane osobowe zbierane są w celu prawidłowej realizacji zamówienia. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.
 29. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.